CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Zonguldak Baskılı Pasta Kutusu

Zonguldak Baskılı Pasta Kutuları | Zonguldak Pasta Kutusu | Zonguldak Pasta Kutusu Fiyatları | Zonguldak Baskısız Pasta Kutusu | Zonguldak Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Zonguldak Pasta Kutusu Baskılı | Zonguldak Pasta Kutusu Siparişi | Zonguldak Baskılı Kutu | Zonguldak Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Zonguldak pasta kutusu, zonguldak baklava kutusu, zonguldak pizza kutusu, zonguldak lahmacun kutusu, zonguldak pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Zonguldak baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Zonguldak baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Zonguldak baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı zonguldak pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Zonguldak baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Zonguldak Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Zonguldak baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için zonguldak pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel zonguldak pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak baskılı pasta kutusu, zonguldak baskılı pasta kutusu fiyatları, zonguldak pasta kutuları, zonguldak pasta kutusu fiyatları, zonguldak pasta kutusu imalatı, zonguldak baskılı pasta kutusu ve fiyatı, zonguldak ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner