Zonguldak Eko Termal Etiket

Zonguldak Eko Termal Etiket | Zonguldak Eko Termal Etiket Fiyatları | Zonguldak Eko Termal Kağıt | Zonguldak Termal Etiketler | Zonguldak Eco Termal Etiket Nedir | Zonguldak Top Termal Etiket | Zonguldak Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Zonguldak eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Zonguldak eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için zonguldak etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu zonguldak etiket en zonguldak ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Zonguldak eko termal etiket fiyatları ve zonguldak eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan zonguldak eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Zonguldak eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Zonguldak termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Zonguldak ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Zonguldak etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak termal etiket, zonguldak etiket zonguldak , zonguldak boş etiketzonguldak eco etiket, zonguldak etiket fiyatları, zonguldak eko termal etiket, zonguldak etiket, zonguldak eco termal etiket fiyatları, zonguldak sıra numarası etiketi, zonguldak ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner