Zonguldak Güvenlik Etiketi

Zonguldak Güvenlik Etiketi | Zonguldak Garanti Etiketi | Zonguldak Güvenlik Etiketleri | Zonguldak Etiket | Zonguldak Alarm Etiketi | Zonguldak Güvenlik Etiketi Fiyat | Zonguldak Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Zonguldak garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan zonguldak güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya zonguldak kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan zonguldak güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi zonguldak  olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket zonguldak kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Zonguldak güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel zonguldak güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak garanti etiketi, zonguldak güvenlik etiketi, zonguldak etiket, zonguldak kırılgan etiket fiyatları, zonguldak termal etiket, eko etiket zonguldak , zonguldak güvenlik etiket fiyatları, zonguldak emniyet etiketi, zonguldak garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi zonguldak .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner