Zonguldak Mat Polipropilen Etiket

Zonguldak Mat Polipropilen Etiket | Zonguldak Pp Etiket | Zonguldak Mat Etiket | Zonguldak Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Zonguldak Polipropilen Ürünler | Zonguldak Sembol Barkod Etiket | Zonguldak Mat Pp Etiket | Zonguldak Barkod Sistemleri | Zonguldak Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Zonguldak mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Zonguldak polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Zonguldak pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Zonguldak mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Zonguldak at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Zonguldak mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Zonguldak mat pp etiket zonguldak opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak mat etiket, zonguldak opak pp, zonguldak mat ppzonguldak boş etiket, zonguldak termal etiket fiyatları, zonguldak şeffaf pp, zonguldak mat polipropilen, zonguldak etiket, etiket zonguldak , ribon zonguldak , karekod okuyucu zonguldak , polipropilen, zonguldak polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner