Zonguldak Chromolux Etiket

Zonguldak Chromolux Etiket | Zonguldak Chromolux Etiket Nedir | Zonguldak Chromolux Etiket Fiyatları | Zonguldak Chromolux Etiket Baskı | Zonguldak  Kromolüks Etiket | Zonguldak Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Zonguldak Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Zonguldak chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Zonguldak chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan zonguldak chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan zonguldak kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı zonguldak chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Zonguldak chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Zonguldak chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve zonguldak  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Zonguldak choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Zonguldak choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel zonguldak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak etiket, zonguldak etiket fiyatları, zonguldak barkod etiket fiyatları, zonguldak baskılı etiket fiyatları, zonguldak barkod, zonguldak rulo etiket fiyatları, zonguldak barkod fiyatları, zonguldak rulo etiket, zonguldak yapışkanlı etiket, zonguldak barkod sistemi, zonguldak barkod okuyucu, zonguldak barkod okuyucu fiyatları, zonguldak koli etiketi, zonguldak tekstil etiketi, zonguldak saten etiket, zonguldak metal etiket, zonguldak mat pp etiket, zonguldak mat pe etiket, zonguldak etiket baskı, zonguldak mat polietilen etiket, zonguldak lazer etiket, zonguldak boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner