Zonguldak Silvermat Etiket

Zonguldak Silvermat Etiket | Zonguldak Silvermat Etiket Fiyatları | Zonguldak Silvermat Etiket Özellikleri | Zonguldak Silvermat Etiket Yazıcı | Zonguldak Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Zonguldak Silver Mat Etiket | Zonguldak Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Zonguldak silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir zonguldak etiket türüdür. Genellikle kitap ve zonguldak barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Zonguldak silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun zonguldak etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan zonguldak silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Zonguldak silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Zonguldak silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Zonguldak silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Zonguldak silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Zonguldak silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Zonguldak etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Zonguldak silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak silvermat etiket, zonguldak termal etiket, zonguldak silver mat etiketler, zonguldak mat etiketler, zonguldak silver mat etiket fiyatları, zonguldak etiket fiyatları, zonguldak şeffaf etiket fiyatları, zonguldak silver mat barkod etiketi, zonguldak barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner