Zonguldak Fastyre Etiket

Zonguldak Fastyre Etiket | Zonguldak Sembol Barkod Etiket | Etiket Zonguldak | Zonguldak Etiket Fiyatları | Zonguldak Fastyre Etiket Fiyat | Zonguldak Fastyre Etiket Nedir

fastyre etiket

Zonguldak fastyre etiket kuşe kaplı, yüzeyi metalik gri ile boyanmış, ribon baskı ile üretilen etikettir. Yapışkan özelliği oldukça etkilidir. Genellikle tekstil firmalarının zonguldak  kartela etiketi olarak kullanılmaktadır. Piyasada lastik etiketi veya çuval etiketi olarak da adlandırılır. Firmanıza özel baskılı veya baskısız zonguldak fastyre etiketi üretimi yapılmaktadır. Kuvvetli yapışma özelliğinden dolayı pürüzlü yüzeylere bile gayet sağlam bir şekilde yapışmaktadırlar.

Zonguldak kağıt bazlı etiket grubunun bir üyesi olan Zonguldak astyre Etiket, kağıt bazlı etiketler ile aynı özelliğe sahiptir. Zorlanmaları durumunda yırtılma özelliği vardır. Zonguldak fastyre etiketin diğer kağıt bazlı etiketler ile arasındaki fark ise, zemininde özel bir yapışkanın bulunması ve bozuk, engebeli yüzeylere bile sıkı sıkıya yapışmasıdır. Özel yapışkanın bulunduğu tarafı metalik gri ile boyanmış olup, üst tarafı vellum ya da kuşe kağıt ile kaplanmaktadır.

 

 

 

Örnekler:

Fastyre kağıt bazlı bir etiket çeşidi olduğundan dolayı wax ribbon aracılığıyla termal transfer yöntemiyle zonguldak  baskı alınmaktadır. Fastyre etiket, bazı sektör tarafından çuval  ya da lastik etiketi olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi de pürüzsüz olmayan yüzeylere kolaylıkla yapıştığından dolayı ağırlıklı olarak bu sektörler tarafından tercih edilmesinden kaynaklanmaktadır. Fastyre etiket fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak fastyre etiket, zonguldak etiket baskı, zonguldak boş etiket, zonguldak termal etiket, Zonguldak etiketçi, zonguldak boş etiket, ucuz etiket zonguldak , zonguldak fastyre etiket fiyatları, zonguldak ribon baskı, zonguldak kartela etiket, zonguldak çuval etiket, zonguldak kuşe kaplı etiket, zonguldak lastik etiketi.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner