Zonguldak Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Zonguldak | Zonguldak Mini Diş Seti | Zonguldak Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Zonguldak | Traş Seti | Zonguldak Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Zonguldak

kutulu buklet tras seti

Zonguldak otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri zonguldak ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  zonguldak otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Zonguldak otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Zonguldak otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti zonguldak  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları zonguldak ve zonguldak  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak traş seti, traş seti fiyatları zonguldak , zonguldak buklet traş seti, otel traş setleri zonguldak , kutulu traş setleri, zonguldak otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri zonguldak , kutulu buklet traş seti zonguldak .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner