Zonguldak PP Opak Etiket

Zonguldak Pp Opak Etiket | Zonguldak Pp Opak Etiket Nedir | Zonguldak Opak Polipropilen Etiket | Zonguldak Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Zonguldak Pp Opak Barkod Etiketleri | Zonguldak Opak Etiket Fiyatları | Zonguldak Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Zonguldak pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Zonguldak pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Zonguldak opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Zonguldak pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz zonguldak  etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Zonguldak opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Zonguldak pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Zonguldak opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Zonguldak pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak opak baskı nedir, zonguldak pp opak nedir, zonguldak pp etiket, zonguldak pp etiket baskı, zonguldak opak etiket baskı, zonguldak opak etiket fiyatları, zonguldak opak polipropilen etiket, zonguldak opak etiket nedir, zonguldak polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner