CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Zonguldak  Baskılı Pide Kutusu

Zonguldak   Baskılı Pide Kutusu | Zonguldak   Pide Kutusu Fiyatları |Zonguldak Pide Kutusu  |Zonguldak Pide Kutusu Ölçüleri | Zonguldak Pide Kutusu İmalatı | Zonguldak  Hazır Pide Kutusu | Zonguldak Pide Ve Lahmacun Kutusu | Zonguldak Pide Kutuları | Zonguldak Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, zonguldak baklava kutusu, pizza kutusu,zonguldak lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Zonguldak baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Zonguldak baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Zonguldak baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Zonguldak baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Zonguldak pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı zonguldak pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Zonguldak baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Zonguldak pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Zonguldak baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için zonguldak pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel zonguldak pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak baskılı pide kutusu, zonguldak pide kutusu fiyatları, zonguldak pide kutusu imalatı, zonguldak pide kutusu , zonguldak baskılı pide kutusu fiyatları, zonguldak baskılı ambalajlar, zonguldak pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner