Zonguldak Polietilen Opak Etiket

Zonguldak Polietilen Opak Etiket | Zonguldak Opak Pe Polietilen Etiket | Zonguldak Opak Polietilen Etiket | Zonguldak Opak Etiket | Zonguldak Opak Etiket Fiyatları | Zonguldak Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Zonguldak

polietilen opak etiket

Zonguldak Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Zonguldak opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Zonguldak opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta zonguldak opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir zonguldak  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Zonguldak opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Zonguldak polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız zonguldak barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Zonguldak polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve zonguldak opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak polietilen etiket, zonguldak polietilen opak etiket, zonguldak opak etiket fiyatları, zonguldak opak etiket, zonguldak opak polietilen (pe) etiket, zonguldak sembol etiket, zonguldak polietilen pe etiket, zonguldak opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner