CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Zonguldak  Baskılı Pizza Kutusu

Zonguldak Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Zonguldak Pizza Kutuları | Zonguldak Pizza Kutusu Fiyatları | Zonguldak Pizza Kutusu | Zonguldak Pizza Kutusu İmalat | Zonguldak Pizza Kutusu Ölçüleri | Zonguldak Pizza Kutusu Fiyatları | Zonguldak Baskısız Pizza Kutusu | Zonguldak Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, zonguldak baklava kutusu, zonguldak lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Zonguldak baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Zonguldak baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Zonguldak baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Zonguldak baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Zonguldak baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Zonguldak pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Zonguldak pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Zonguldak askılı pizza kutusu fiyatları ile zonguldak pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Zonguldak baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla zonguldak baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak baskılı pizza kutusu, zonguldak pizza kutuları, zonguldak basklı kutular, zonguldak baskılı pizza kutusu fiyatları, zonguldak pizza kutusu fiyatları, zonguldak pizza kutusu imalatı, zonguldak pizza kutusu, zonguldak baskılı pizza kutusu satışı, zonguldak baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner