Zonguldak Lamine Termal Etiket

Zonguldak Lamine Termal Etiket | Zonguldak Lamine Termal Etiket Fiyatları | Zonguldak Lamine Termal Etiket Nedir | Zonguldak Lamine Termal Barkod Etiketi | Zonguldak Termal Etiketler | Zonguldak Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Zonguldak lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Zonguldak lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Zonguldak lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Zonguldak lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen zonguldak etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda zonguldak termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer zonguldak  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan zonguldak  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Zonguldak termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Zonguldak lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Zonguldak etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Zonguldak lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Zonguldak lamine termal etiket nedir? Lamine zonguldak termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel zonguldak lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Zonguldak lamine etiket, zonguldak termal etiket, zonguldak top etiket, zonguldak ribonsuz baskı, zonguldak baskılı etiket, zonguldak renkli termal etiket, zonguldak lamine termal barkod etiketi, zonguldak kuşe etiket, zonguldak termal etiket boyutları, zonguldak boş etiket, zonguldak termal etiket fiyatları, zonguldak lamine etiketler, zonguldak eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner